Taboo náhrdelník Kvet života, Granát tb716

Kód produktu: TB716


39.00 €35.10 €

Ušetríte 3.90 € (-10%)

Dostupnosť: skladom

TIP⚡️Bleskové doručenie už do 48 hodín (kuriér, dobierka, alebo paypal)

Materiál Chirurgická oceľ

Určené pre Ženu

Dĺžka nastaviteľná 40-45cm

Šírka 3-3.5 mm

Drahé kamene Granát

Náramok TABOO Kvet života s granátom.

Drahé kamene s doplnkami z chirurgickej ocele. V originálnom TABOO balení.

KVET ŽIVOTA

Je staroveký symbol posvätnej geometrie, ktorý sa nachádza v mnohých kultúrach a tradíciách. Či už sú kresťanské, budhistické, hinduistické, egyptské, alebo islamské. Najstaršie zobrazenie má 6000 rokov. Verí sa, že obsahuje vzory stvorenia a že je schopný vysvetliť základnú štruktúru priestoru a času. Zahŕňa strom životných systémov, univerzálny kód známy ako Fibonacciho sekvencia, zlatý pomer Phi a Megatronovú kocku, ktorá nesie päť Platonicky pevných látok, alebo základov, tvarov všetkého organického života. Každá jednotlivá časť kvetu života má svoj hlbší význam. Býva spojovaný aj so siedmymi čakrami. Existuje množstvo teórii a výkladov, pričom mnohý trávia pri jeho štúdiu dlhé roky. Medzi najznámejších bádateľov patrí aj Leonardo da Vinci. Ak prekryjete jeho maľby, zistíte, že boli nakreslené s kvetom života, použitým ako základ merania. Príkladom je Vitruviánsky muž aj Mona Lisa.  Kvet života sa tradične používa uzdravovaniu, harmonizácii vody, zlepšeniu psychického stavu, na celkovú vitalitu, ochranu pred negatívnymi energiami, kvalitu spánku, intenzívne sny a k meditácii.

Granát:

Potrebujete kameň, ktorý dokáže vniesť poriadok do Vášho života, urovná pocity nepokoja a oživí Vaše telo, myseľ aj ducha? Potom je granát ten pravý kameň pre Vás. Granát je považovaný za jeden najstarších kryštálov používaných na duchovnú ochranu v histórii ľudstva. Prvé záznamy siahajú až do roku 325 pred naším letopočtom. Granát prečistí Vaše telo od toxických vplyvov a vráti mu nabitú a revitalizovanú energiu. Energie granátu môžu uvoľniť Vašu sexualitu, podporiť silné vzťahy a nabiť Vás vášňou a kreativitou. Granát tiež známy ako kameň lásky Vám pomôže vyliečiť zlomené srdce. Naplní Váš život posilňujúcimi energiami, ktoré Vás udržia emocionálne, fyzicky a intelektuálne silnými a sebavedomými.

Odporúčané čistenie a nabíjanie: slnečným žiarením a ohňom.

TABOO v sebe spája vedomosti, tradície, rituály a mýty dávnych kultúr a civilizácii, až k poznatkom a skúsenostiam moderných, energetických terapeutov. Naprieč časom, priestorom a rôznymi náboženstvami spolu s láskou k prírode.  V zmysle čínskeho konceptu životnej energie chi, hinduistického a budhistického konceptu čakier,  učenia Feng Shui, astrológie, posvätnej geometrie a chromoterapie. Koncept každého šperku TABOO bol v ich súlade mesiace vyvíjaný až k harmónii, kde jedna energia posilňuje ďalšiu v dokonale energeticky vyváženom celku. TABOO je legendárna sila prírody vo Vašich rukách.

 Pre správne pôsobenie drahých, prírodných kameňov je absolútne nevyhnutná ich 100% autenticita. TABOO na základe prieskumu slovenského a českého trhu identifikoval až v 50% prípadov všeobecne a u niektorých vzácnych druhov až v 95% prípadov, kedy sú predávané drahé, prírodné kamene úplne syntetické, upravované, rekonštruované, alebo predávané pod úplne iným označením, než v skutočnosti sú. Všetky drahé kamene TABOO sú tak nádherné a vzácne, ako ich stvorila sama príroda a na autenticitu každého jedného kúsku sa vzťahuje TABOO doživotná záruka vrátení peňazí.

Chcete vedieť viac o drahých kameňoch a kryštáloch? Máme pre Vás tipy, ktoré Vám nemôžu uniknúť. Sledujte nás na Facebooku, Instagrame, alebo na našom blogu. Odporúčame:

Čo musíte o kryštáloch vedieť

8 dôvodov prečo Vaše kryštály nefungujú

V zmysle filozofie TABOO je každý šperk tesne pred odoslaním nabíjaný a očistený v ametystovej geóde min. 8 hodín, pre vymazanie všetkých energetických stôp, ktoré vznikli pri jeho spracovaní. 

Z tohto dôvodu šperky TABOO zasielame s dodacou lehotou +24 hodín.

Hoci sily kryštálov a kameňov sú dobre zdokumentované a bolo dokázané, že pomáhajú vniesť do života ľudí pozitivitu, nikdy nie sú náhradou za lekársku starostlivosť. Ak máte obavy o svoje zdravie, mali by ste kontaktovať kvalifikovaného lekára.


TABOO
TABOO

KAŽDÝ TÝŽDEŇ
NOVÉ ŠPERKY

ODPORÚČA NÁS
VIAC AKO 95% NAŠICH ZÁKAZNÍKOV

TOVAR SKLADOM
ODOSIELAME IHNEĎ

VÝNIMOČNÉ AKCIE
ČASOVO OBMEDZENÉ

DOPRAVA ZDARMA
PRI NÁKUPE NAD 99 €

ZĽAVY AŽ DO -85%

NAKUPUJBEZPEČNE
CERTIFIKOVANÝ ESHOP

ODMENY PRE
VERNÝCH ZÁKAZNÍKOV

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK A ZÍSKATE POUKÁŽKU NA 5% ZĽAVU