Spôsob dopravy


Dobierka Slovenská pošta:

Cena poštovného a balného spolu: 3 eur

 


Tovar, ktorý máme skladom vám bude doručený do 2-6 pracovných dní pracovníkom Slovenskej pošty alebo si ho vyzdvihnete na najbližšej pobočke Slovenskej pošty.

Prevodný príkaz, kreditná/debetná karta, paypal Slovenská pošta:

 

Cena poštovného a balného spolu: 2 eur

Na email Vám pošleme podklady k platbe, alebo sa prepnete na platobnú bránu paypal. Po uhrade Vám bude tovar zaslaný. Tovar, ktorý máme skladom vám bude doručený do 2-6 pracovných dní pracovníkom Slovenskej pošty alebo si ho vyzdvihnete na najbližšej pobočke Slovenskej pošty.

Dobierka kuriér:

 

Cena poštovného a balného spolu: 3,95 eur

 


Tovar vám bude doručený kuriérom, priamo k Vám domov na druhý deň od vyexpedovania zásielky. Tovar, ktorý máme skladom expedujeme do 48 hodín.

 


Prevodný príkaz, kreditná/debetná karta, paypal kuriér:

 

Cena poštovného a balného spolu: 2,95 eur


Na email Vám pošleme podklady k platbe, alebo sa prepnete na platobnú bránu paypal. Tovar vám bude doručený kuriérom, priamo k Vám domov na druhý deň od vyexpedovania zásielky. Tovar, ktorý máme skladom expedujeme do 48 hodín. 

 Osobný odber kreditná/debetná karta, paypal, prevodný príkaz:

 

Cena: 0 eur

 Prevzatie tovaru priamo na odbernom mieste v centre Bratislavy, o termíne prevzatia Vás budeme informovať. Podrobné informácie obdržíte emailom pri expedovaní tovaru na predajňu.

 

 

 

Poštovné a balné sa neúčtuje ak je cena tovaru vyššia ako 99,-€. Doručenie sa realizuje formou kuriérskej spoločnosti.

 

 

 


Dobierka Česká pošta:

 

Cena poštovného a balného spolu: 159 CZK

 Vaša zásielka bude odoslaná Slovenskou poštou dobierkou prvej triedy . To znamená, že Vám poštárka doručí balík na adresu Vášho bydliska, keď Vás nezastihne doma nechá Vám v schránke oznámenie o uložení zásielky na pošte, s ktorým si potom balík vyzdvihnete na Vašej pošte. Zaplatíte až pri prevzatí balíka.

 Prevodný príkaz, kreditná/debetná karta, paypal Česká pošta:

 

Cena poštovného a balného spolu: 70 CZK

Na email Vám pošleme podklady k platbe, alebo sa prepnete na platobnú bránu paypal. Po uhrade Vám bude tovar zaslaný. Tovar, ktorý máme skladom vám bude doručený do 2-6 pracovných dní pracovníkom Českej pošty alebo si ho vyzdvihnete na najbližšej pobočke Českej pošty.

 

 

 

Prevodný príkaz, kreditná/debetná karta, paypal kuriér:

 

Cena poštovného a balného spolu: 130 CZK

Na email Vám pošleme podklady k platbe, alebo sa prepnete na platobnú bránu paypal. Tovar vám bude doručený kuriérom, priamo k Vám domov na 2-3 deň od vyexpedovania zásielky. Tovar, ktorý máme skladom expedujeme do 48 hodín.

 

 

 

Dobierka kuriér:

 

Cena poštovného a balného spolu: 200 CZK

 


Tovar vám bude doručený kuriérom, priamo k Vám domov na 2-3 od vyexpedovania zásielky. Tovar, ktorý máme skladom expedujeme do 48 hodín.

 

 

Poštovné a balné sa neúčtuje ak je cena tovaru vyššia ako 2875CZK. Doručenie sa realizuje formou Českej pošty.

 

 

 DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK A ZÍSKATE POUKÁŽKU NA 5% ZĽAVU