ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

 

Čo to znamená, že šperk je "skladom"?

 

Znamená, že šperk sa nachádza na našom sklade, ktorý je jedným z najväčších skladov šperkov na Slovensku. Hneď ako objednávku obdržíme a spracujeme, je do 24-72 hodín odoslaná.

 

Môžete pre mňa objednať aj iný model zo značiek, ktoré predávate?

 

Väčšinou sa stažíme úplnú ponuku pridať na našu stránku, ale niekedy je môžne pre Vás objednať aj iný model. Záleží od konkrétneho modelu a značky. Pre bližie informácie nás kontaktujte na info@divissimo.sk
 

Obyčajne značku ... nakupujem za omnoho vyššie ceny. Prečo sú u Vás ceny také nízke? 

 

Pretože každý deň pracujeme na tom, aby sme Vám prinášali tie najnižšie možné ceny. Reagujeme na akcie, zľavy, špeciálne ponuky od výrobcov a tie prenášame na našich zákazníkov na rozdieľ od našej konkurencie.
 

Sú všetky šperky u Vás originálne?

 

Ano predávame výlučne originálne šperky. Množštvo značiek distrubuujeme len na základe licencie. Ich originalita je zaručená logom, ktoré väčšinou býva na šperkoch laserom vypalované, balením, visačkou, certifikátom originality, alebo medzinárodným záručným certifikátom /autetické znaky bývajú u každého výrobcu iné/. Presvedčte sa sami, ako stovky našich spokojných zákazníkov.
 

Máte vlastnú predajňu?

 

Nie sme len internetový obchod. Ale veľkoobchodne dodávame šperky do množstva kammených predajní po celom Slovensku.
 

Videl/a som predávať kolekciu/model u Vašej konkurencie za ...cenu, viete mi objednať daný model lacnejšie?

 

Záleží od konkrétneho šperku. Výnimku tvoria najnovšie sezónne kolekcie, ktoré je zakázané zľacňovať podľa internej politiky väčšiny našich dodávateľov. 

 

Môžem sa so šperkami kúpať, alebo sprchovať?

 

Áno aj nie. Kontakt s čistou vodou Vašemu šperku neublíži, materiály a povrchové úpravy všetkých šperkov, ktoré máme v ponuke sú veľmi kvalitné. Výlučne chemikálie môžu šperk poškodiť ako je napr. chlór,  pri kúpaní v bazéne vždy šperky odkladajte. Ale aj ďalšie chemikálie môžu šperky poškodzovať ako sú napr. parfémy, telové mlieka, saponáty, prípravky na umývanie riadu, čistenie, laky na vlasy a pod. Pri ich použití vždy šperky odkladajte. Poškodenie chemikáliami sa prejaví zmenou farby šperku v závislosti od kovu, z ktorého je zhotovený, napr. pri chirurgickej oceli je to zružovením a následne oxidáciou /zmena farby kože, čierne, alebo zelené fľaky po nosení/. Pri šperkoch, ktoré obsahujú lepené kryštáliky nevystavujte horúcej vode. Veľká zmena teploty môže poškodiť lepidlo a kryštáliky následne vypadnú. Šperky, ktoré obsahujú lepené kryštáliky vždy pri kúpaní, alebo sprchovaní odkladajte. Nemusíte odkladať šperky, ktoré obsahujú len vkladané kryštáliky - ukotvené svorkami.

 

Máte inú otázku? Kontaktujte nás na  info@divissimo.sk


DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK A ZÍSKATE POUKÁŽKU NA 5% ZĽAVU