Spôsob dopravy

 

Slovenská republika


Dobierka Slovenská pošta:

Cena poštovného a balného spolu: 4,60 eur

 


Tovar, ktorý máme skladom vám bude doručený do 2-6 pracovných dní pracovníkom Slovenskej pošty alebo si ho vyzdvihnete na najbližšej pobočke Slovenskej pošty.

Prevodný príkaz, kreditná/debetná karta, paypal Slovenská pošta:

 

Cena poštovného a balného spolu: 3,60 eur

Na email Vám pošleme podklady k platbe, alebo sa prepnete na platobnú bránu paypal. Po uhrade Vám bude tovar zaslaný. Tovar, ktorý máme skladom vám bude doručený do 2-6 pracovných dní pracovníkom Slovenskej pošty alebo si ho vyzdvihnete na najbližšej pobočke Slovenskej pošty.

Dobierka kuriér:

 

Cena poštovného a balného spolu: 4,50 eur

 


Tovar vám bude doručený kuriérom, priamo k Vám domov na druhý deň od vyexpedovania zásielky. Tovar, ktorý máme skladom expedujeme do 48 hodín.

 


Prevodný príkaz, kreditná/debetná karta, paypal kuriér:

 

Cena poštovného a balného spolu: 3,50 eur


Na email Vám pošleme podklady k platbe, alebo sa prepnete na platobnú bránu paypal. Tovar vám bude doručený kuriérom, priamo k Vám domov na druhý deň od vyexpedovania zásielky. Tovar, ktorý máme skladom expedujeme do 48 hodín. 

 Prevodný príkaz, kreditná/debetná karta, paypal Zásielkovňa.sk:

 

Cena poštovného a balného spolu: 3,60 eur

Tovar Vám bude doručený na Vami zvolené výdajné miesto Zásielkovňa.sk, následne oznámený formou SMS spolu s kódom k vyzdvihnutiu. Tovar, ktorý máme skladom expedujeme do 48 hodín. 

 

Dobierka Zásielkovňa.sk:

 

Cena poštovného a balného spolu: 4,60 eur

 

Tovar Vám bude doručený na Vami zvolené výdajné miesto Zásielkovňa.sk, následne oznámený formou SMS spolu s kódom k vyzdvihnutiu. Tovar, ktorý máme skladom expedujeme do 48 hodín. Úhradu zrealizujete na odbernom mieste v hotovosti, alebo kartou.

 

 

 

Poštovné a balné sa neúčtuje ak je cena tovaru vyššia ako 99€.

 

 Česká republika

 

 Prevodný príkaz, kreditná/debetná karta, paypal Česká pošta:

 

Cena poštovného a balného spolu: 140 CZK

Na email Vám pošleme podklady k platbe, alebo sa prepnete na platobnú bránu paypal. Po uhrade Vám bude tovar zaslaný. Tovar, ktorý máme skladom vám bude doručený do 2-6 pracovných dní pracovníkom Českej pošty alebo si ho vyzdvihnete na najbližšej pobočke Českej pošty.

 

 

 

Prevodný príkaz, kreditná/debetná karta, paypal kuriér:

 

Cena poštovného a balného spolu: 160 CZK

Na email Vám pošleme podklady k platbe, alebo sa prepnete na platobnú bránu paypal. Tovar vám bude doručený kuriérom, priamo k Vám domov na 2-3 deň od vyexpedovania zásielky. Tovar, ktorý máme skladom expedujeme do 48 hodín.

 

 

 

Dobierka kuriér:

 

Cena poštovného a balného spolu: 190 CZK

 


Tovar vám bude doručený kuriérom, priamo k Vám domov na 2-3 od vyexpedovania zásielky. Tovar, ktorý máme skladom expedujeme do 48 hodín.

 

Prevodný príkaz, kreditná/debetná karta, paypal Zásilkovna.cz:

 

Cena poštovného a balného spolu: 130 CZK

 

Tovar Vám bude doručený na Vami zvolené výdajné miesto Zasilkovna.cz, následne oznámený formou SMS spolu s kódom k vyzdvihnutiu. Tovar, ktorý máme skladom expedujeme do 48 hodín. 

 

Dobierka Zásilkovna.cz:

 

Cena poštovného a balného spolu: 156 CZK

 

Tovar Vám bude doručený na Vami zvolené výdajné miesto Zasilkovna.cz, následne oznámený formou SMS spolu s kódom k vyzdvihnutiu. Tovar, ktorý máme skladom expedujeme do 48 hodín. 

 

 

Poštovné a balné sa neúčtuje ak je cena tovaru vyššia ako 2575CZK.DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK A ZÍSKATE POUKÁŽKU NA 5% ZĽAVU